Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Aktualności

Zakupy w ramach Programu Aktywna Tablica 2019

23.05.2019

Zakupy w ramach Programu Aktywna Tablica 2019

Korzystając z bogatych doświadczeń z dwóch poprzednich lat przekazujemy kilka porad odnośnie doboru sprzętu interaktywnego do Programu „Aktywna Tablica”:

1. Doświadczenie producenta rozwiązań interaktywnych

Na rynku pojawiło się sporo nowych firm i producentów, którzy specjalnie pod Program zaczęli oferować produkty interaktywne. Często zajmowali się kompletnie inną  dziedziną, nie mając nic wspólnego z branżą edukacyjną. Po zakończeniu Programu może okazać się, że Firma tak szybko jak się pojawiła, tak zniknęła. Nie będzie nikogo, kto odpowie na nasze pytania dotyczące obsługi sprzętu, kwestii reklamacji sprzętu czy aktualizacji oprogramowania.

InfoLOGIC instaluje sprzęt interaktywny wyłącznie renomowanych marek. Firma Promethean od 25 lat działa na rynku edukacyjnym i produkuje sprzęt uwzględniając aktualne trendy edukacyjne oraz sugestie napływające ze Szkół. Na sprzęt udzielana jest międzynarodowa gwarancja (co świadczy o tym, że jest to światowy profesjonalny producent sprzętu interaktywnego).

2. Oprogramowanie

To właśnie oprogramowanie jest najistotniejsze podczas pracy z monitorem czy tablicą interaktywną. Oprogramowanie ActivInspire oraz ClassFlow jest dostarczone do sprzętów Promethean. Tworzone jest wraz z nauczycielami i trenerami edukacyjnymi. Ponadto to w całości dożywotnia, bezpłatna licencja w języku polskim. Oprogramowanie posiada bogate funkcje edukacyjne, dzięki czemu w szybki sposób przygotujemy lekcje czy ćwiczenia utrwalające wiedzę uczniów. Możemy także skorzystać z biblioteki gotowych zasobów (także w języku polskim).

3. Jakość usług instalatorskich i szkoleniowych

Firma InfoLOGIC od 20 lat doradza, dostarcza, instaluje i prowadzi szkolenia z obsługi sprzętów interaktywnych w Szkołach. Nasze szkolenie z obsługi sprzętu z Programu odbywa się w uzgodnionym ze Szkołą terminie (innym niż termin montażu).

Jesteśmy Autoryzowanym Reselllerem rozwiązań interaktywnych firmy Promethean w Polsce.

Aktywna Tablica - nasze realizacje

Ponadto, jeśli Szkoła otrzymała dofinansowanie z Programu warto dobrze przemyśleć zakup sprzętu, ponieważ niewykorzystanej kwoty nie można wydatkować na nic innego (wraca do budżetu). Dlatego też pisząc zapytanie ofertowe kryterium wyboru powinny być: parametry sprzętu, udzielona gwarancja, oprogramowanie interaktywne, szkolenie a nie cena.

CYFROWE PRACOWNIE PRZYRODNICZE – OFERTA DO PROGRAMU MEN „LABORATORIUM”

20.05.2019

Czujniki PASCO

Firma PASCO ma ponad 50-letnie doświadczenie w projektowaniu urządzeń i pomocy naukowych specjalnie dla szkół, posiada w ofercie około 80 czujników i 1500 innych przyrządów, co daje gwarancję jakości i możliwości rozbudowywania zakupionych zestawów w dowolnym kierunku.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami:

tel. kom.: 794 920 433

[email protected]


Nowość w naszej ofercie - Multiczujnik Panda

30.04.2019

Nowość w naszej ofercie! 

Multiczujnik Panda


Zawiera 9 podstawowych czujników: temperatura, światło, dźwięk, barometr, wysokość, pole magnetyczne, przyspieszenie, wilgotność, punkt rosy. Czujnik pozwala najmłodszym dzieciom poznać i zbadać zjawiska występujące w przyrodzie. Urządzenie można rozszerzać o dodatkowe czujniki NeuLog. Zestawy z czujnikami można zakupić w ramach dotacji MEN na Szkolne Pracownie Przyrodnicze. 

Wynajem sprzętu IT

30.04.2019


Wynajem sprzętu IT

W przypadku pojawienia się nagłego zapotrzebowania na specjalistyczny sprzęt komputerowy proponujemy możliwość jego wynajmu krótko- i długoterminowego.

Nasz sprzęt można wykorzystać do tworzenia sezonowych miejsc pracy, organizacji spotkania, konferencji czy prezentacji. 

Oferujemy wypożyczenie m.in.:

  • monitora interaktywnego 65"
  • telewizora ze stojakiem mobilnym  
  • flipcharta cyfrowego 42"
  • projektora  
  • ekranu projekcyjnego 
  • drukarek/ urządzeń wielofunkcyjnych
  • laptopów

Proponujemy także dodatkowe usługi:

  • dostawa oraz odbiór sprzętu 
  • instalacja sprzętu wraz z oprogramowaniem  
  • pomoc techniczna

Zobacz ofertę produktową z zakresu wynajmu sprzętu IT

Zakres usług i cena jest ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb sprzętowych oraz preferowanego okresu wynajmu. 

Cena ustalana indywidualnie po przygotowaniu oferty  

Masz pytania? Zadzwoń
794 920 433
33 851 36 40

Rusza nabór wniosków na wyposażenie pracowni przyrodniczych!

08.04.2019

Rusza nabór wniosków na wyposażenie pracowni przyrodniczych!

Ministerstwo Edukacji Narodowej opublikowało kryteria podziału 0,4% rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2019. W punkcie V szczegółowo opisano dofinansowanie wyposażenia w pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji podstawy programowej z przedmiotów przyrodniczych (biologia, geografia, chemia i fizyka) w publicznych szkołach podstawowych.

Program wsparcia finansowego zaprojektowany został na 4 lata począwszy od 2018 r. Ministerstwo Edukacji Narodowej planuje przekazać na ten cel ok. 320 mln zł. Proponowane kwoty dofinansowania zostaną ustalone po weryfikacji wniosków.

Dofinansowanie dotyczy szkół podstawowych:

a) publicznych dla dzieci i młodzieży prowadzonych przez JST, osoby prawne lub osoby fizyczne;

b) które mają lub będą mieć od 01.09.2019 r. w ramach struktury klasę V (dotyczy przedmiotów geografia i biologia) oraz klasę VII lub VIII (dotyczy przedmiotów fizyka i chemia);

c) które nie są szkołą zorganizowaną w podmiocie leczniczym;

d) które nie mają w ramach struktury oddziałów gimnazjalnych (po przekształceniu gimnazjum w szkołę podstawową lub włączeniu gimnazjum w struktury szkoły podstawowej) oraz, które nie funkcjonują w ramach zespołu z gimnazjum;

e) które, nie skorzystały ze środków finansowych na to zadanie z rezerwy 0,4% w roku poprzednim.

Wprowadzono roczny limit aplikowania do ¼ szkół prowadzonych lub dotowanych przez JST, które spełniają kryteria powyżej.

Zeskanowane, podpisane i opieczętowane wnioski należy przesyłać na skrzynkę Ministerstwa Edukacji Narodowej przez platformę ePUAP. Adresy skrzynek podawczych MEN: /gn9u55ai9v/SkrytkaESP lub /gn9u55ai9v/skrytka. 

W przypadkach awarii systemu ePuap możliwe jest dostarczenie wniosku na adres email: [email protected] 

MEN wymaga umieszczenia w nazwie składanego wniosku tytułu danego kryterium. Do wniosku należy dołączyć wykaz pomocy dydaktycznych zakupionych w roku bieżącym lub planowanych do zakupienia odrębnie dla każdej szkoły i do każdego przedmiotu. Wnioski (załącznik nr 5) należy przekazywać również w formie edytowalnej (xls), jako pismo przewodnie podpisane przez burmistrza/prezydenta/marszałka/ starostę/wójta lub osobę upoważnioną.

Samorządy mogą składać wnioski do 14 czerwca 2019 r.

Szczegóły na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej:

https://www.gov.pl/web/edukacja/kryteria-podzialu-04-rezerwy-czesci-oswiatowej-subwencji-ogolnej-na-rok-2019

Kryteria podziału 0,4% rezerwy części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2019:

https://www.gov.pl/documents/1764330/1771664/Kryteria_podzia%C5%82u_0%2C4%25_rezerwy_cz%C4%99%C5%9Bci_o%C5%9Bwiatowej_subwencji_og%C3%B3lnej_na_rok_2019_%28pdf%29.pdf/d6403cfa-3ba0-a6cc-df2b-26d8ecfea895

W ramach dofinansowania można zakupić m.in.:

- drukarki 3D

- cyfrowe laboratoria szkolne

- sprzęt interaktywny

Więcej informacji pod numerem telefonu: 794 920 433MPS - Usługa zarządzania drukiem

02.04.2019
Aby poznać szczegółową ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 33 851 36 40 lub mailowo pod adresem [email protected]
Witryna stworzona na platformie