Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

O nas

InfoLOGIC s.c. rozpoczął działalność w 1999 r. w Cieszynie przy ul. Hajduka 17. Początkowo firma była typowym sklepem komputerowym, zajmującym się obsługą klienta detalicznego. Wkrótce jednak coraz częściej zaczęła skupiać wokół siebie podmioty sektora biznesowego oraz publicznego. Oznaką dynamicznego rozwoju firmy była przeprowadzka do biurowca przy ul. Bobreckiej 27 w 2008 r. Salon firmowy zajął się obsługą klientów detalicznych, zaś dział handlowy koncentrował się na obsłudze klienta biznesowego (firm, sektora administracji państwowej, jednostek oświatowych, etc.). W tym samym czasie mocno rozwinął się dział serwisu – diagnoza i naprawa sprzętu komputerowego, drukarek, instalacje sieci IT oraz montaż zestawów AV (tablice interaktywne, ekrany projekcyjne, projektory, elektroniczne nośniki reklamy cyfrowej). Początkiem 2012 roku została podjęta decyzja o transformacji InfoLOGIC s.c. i o koncentracji jej działalności na sektorze publicznym oraz obsłudze firm i przedsiębiorstw. W związku z wprowadzeniem zmian w biznesplanie firmy, który wskazują na systematyczne odchodzenie od klienta indywidualnego na rzecz instytucji oraz partnerów biznesowych, od maja bieżącego roku, InfoLOGIC s.c. kolejny raz zmienił lokalizację na ul. Ustrońską 20 w Cieszynie.

Atutem firmy jest silnie prosperujący Dział Handlowy zajmujący się:

  • przystępowaniem do przetargów w ramach prawa o zamówieniach publicznych
  • kompleksową obsługą sektora edukacji, czyli uczelni, szkół i przedszkoli (tablice interaktywne, zestawy projekcyjne, szkolne zintegrowane pracownie komputerowe mobilne i stacjonarne, sprzęt nagłaśniający, pracownie językowe, etc.)
  • kompleksową obsługą sektora administracji publicznej oraz klienta biznesowego

Dział Montażu i Serwisu zajmuje się:

  • diagnozą, naprawą gwarancyjną i pogwarancyjną drukarek, laptopów, komputerów, etc.
  • obsługą serwisową i przygotowywaniem kas fiskalnych
  • projektowaniem i wykonywaniem instalacji sieciowych (Intranet, Internet)
  • projektowaniem i wykonywaniem instalacji audio – video (w tym montaż pracowni szkolnych, zestawów projekcyjnych, zestawów interaktywnych, wyświetlaczy reklamy cyfrowej, etc.)
  • abonamentową obsługą przedsiębiorstw w zakresie usług informatycznych zgodnych z warunkami umowy

Ponadto Dział Grafiki i Marketingu zajmuje się:

  • projektowaniem i przygotowywaniem stron www,
  • projektowaniem i przygotowywaniem materiałów reklamowych do druku i projekcji

Witryna stworzona na platformie