Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Moduł MiniGBIC TP-Link TL-SM311LS

Towar dostępny w 48h

Cena brutto: 78,00

Cena netto: 63,41 zł

Charakterystyka:

Moduł MiniGBIC

TL-SM311LS

  • Jednomodowy moduł MiniGBIC

  • Możliwość instalacji w przełącznikach TP-Link z gigabitowymi slotami SFP


MEDIA KONWERTER I MODUŁ

Standardy i protokoły

IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP

Długość fali

1310nm

Zasilanie

3,3V

Certyfikaty

FCC, CE

Kabel

Światłowód jednomodowy

Typ światłowodu

9/125 um jednomodowy

Maks. długość kabla

10km

Prędkość transmisji

1,25Gb/s

Typ portu

LC/UPC

Środowisko pracy

Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉) 
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉) 
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca 
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

TL-SM311LS
Towar
23 (23%)
szt.
Sieci
Witryna stworzona na platformie