Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Przełącznik TP-Link T1600G-52TS

Towar dostępny w 48h

Cena brutto: 1250,00

Cena netto: 1016,26 zł

Charakterystyka:

Przełącznik Smart JetStream, 48 portów Gb, 4 sloty SFP

T1600G-52TS (TL-SG2452)

  • Gigabitowe porty zapewniają pełną prędkość transmisji danych

  • Funkcja routingu statycznego warstwy 2+ pozwala na zwiększenie wydajności sieci

  • Rozbudowane funkcje zabezpieczające ruch sieciowy, w tym obsługa VLAN 802.1Q, Port Security oraz Storm control umożliwiają skuteczne zabezpieczenie sieci lokalnej.

  • Możliwość zoptymalizowania transmisji głosowych oraz wideo dzięki funkcjom QoS (L2/L3/L4) oraz IGMP snooping.

  • Obsługa IPv6 z możliwością podwójnego stosu IPv4/IPv6, MLD snooping

  • Zarządzanie z wiersza poleceń oraz poprzez przeglądarkę internetową, obsługa SNMP oraz RMON umożlwiają wygodne zarządzanie urządzeniem.


Cechy sprzętu

Standardy i protokoły

IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab, 
IEEE802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d, 
IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1p, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az

Porty

48 portów RJ45 10/100/1000Mb/s 
(Auto negocjacja/Auto MDI/MDIX) 
4 gigabitowe sloty SFP

Okablowanie sieciowe

10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) 
100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m) 
1000BASE-X: MMF, SMF

Bezwentylatorowy

Tak

Zasilanie

100~240VAC, 50/60Hz

Pobór mocy

Maksymalnie: 32,8W (220V/50Hz)

Wymiary (S x G x W)

440*220*44 mm (17,3*8,7*1,7 cala)

Montaż

Do montażu w szafie

Maks. zużycie energii

32,8W (220V/50Hz)

Ilość generowanego ciepła

111,91 BTU/h

WYDAJNOŚĆ

Przepustowość

104Gb/s

Szybkość przekierowań pakietów

77,4Mp/s

Tablica adresów MAC

16k

Bufor pakietów

1,5Mb

Ramki jumbo

9216 bajtów

FUNKCJE OPROGRAMOWANIA

Funkcja Quality of Service

Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP 
Obsługa 4 kolejek priorytetowania 
Harmonogram kolejek: SP, WRR, SP+WRR 
Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych

Funkcje L2 i L2+

Routing statyczny 
IGMP Snooping V1/V2/V3 
Agregacja portów - LACP (Do 14 grup agregacji obejmujących do 8 portów każda) 
STP/RSTP/MSTP 
Filtrowanie/ochrona BPDU 
Ochrona TC/Root 
Wykrywanie połączeń loopback 
Kontrola przepływu 802.3x 
Izolacja portów

Sieci VLAN

802.1Q tag VLAN

Listy kontroli dostępu

Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC (L2 ~ L4) 
Adres MAC, adres IP, porty TCP/UDP

Bezpieczeństwo transmisji

SSH v1/v2 
SSL v2/v3/TLSv1 
Port Security 
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control 
Uwierzytelnianie 802.1x oraz Radius 
Wiązanie IP-MAC-Port 
Ochrona przed atakami DoS 
ARP Inspection

IPv6

Dual IPv4/IPv6 stack 
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping 
IPv6 neighbor discovery (ND) 
Path maximum transmission unit (MTU) discovery 
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6 
TCPv6/UDPv6

Zastosowania IPv6

Klient DHCPv6 
Ping6 
Tracert6 
Telnet(v6) 
IPv6 SNMP 
IPv6 SSH 
IPv6 SSL 
Http/Https 
IPv6 TFTP

Zarządzanie

Interfejs przeglądarki internetowej GUI 
SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi bibliotekami MIB i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK 
RMON (grupy 1, 2, 3, 9) 
Monitorowanie CPU 
Port Mirroring 
Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową oraz TFTP 
Diagnostyka: test VCT 
Logi systemu, publiczne biblioteki MIB 
Dual Image

INNE

Certyfikaty

CE, FCC, RoHS

Zawartość opakowania

T1600G-52TS 
Kabel zasilający 
Instrukcja instalacji 
Płyta CD 
Zestaw elementów montażowych 
Gumowe nóżki

Wymagania systemowe

Microsoft® Windows® XP, Vista™ lub Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.

Środowisko pracy

Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉); 
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) 
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca 
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

T1600G-52TS
Towar
23 (23%)
szt.
Sieci
Witryna stworzona na platformie