Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Przełącznik TP-Link T2500-28TC

Towar dostępny w 48h

Cena brutto: 710,00

Cena netto: 577,24 zł

Charakterystyka:

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 24 porty 10/100Mb/s, 4 porty Gb

T2500-28TC (TL-SL5428E)

  • AAA, ACL, szyfrowanie 802.1X, ochrona portów, filtrowanie IP, Storm Control, DHCP Snooping, IP Source Guard oraz ochrona przed atakami DoS to funkcje zabezpieczające ruch sieciowy

  • DDM zapewnia nadzwór nad modułami SFP podłączanymi do przełącznika

  • QoS L2/L3/L4 oraz obsługa protokołu IGMP zapewniają płynną transmisję dźwięku i przekaz wideo

  • Obsługa standardów SNMP, RMON oraz logowanie poprzez przeglądarkę internetową bądź linię poleceń zapewniają wydajne zarządzanie przełącznikiem


Cechy sprzętu

Standardy i protokoły

IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab 
IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 
802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q 
IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

Porty

24 porty RJ45 10/100Mb/s (Autonegocjacja/Auto-MDI/MDIX) 
4 porty RJ45 10/100/1000Mb/s (Autonegocjacja/Auto-MDI/MDIX) 
4 gigabitowe porty Combo SFP 
1 port konsoli

Okablowanie sieciowe

10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) 
EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100m) 
100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e (do 100m) 
EIA/TIA-568 100Ω STP (do 100m) 
1000BASE-X: MMF, SMF

Bezwentylatorowy

Tak

Zasilanie

100~240VAC, 50/60Hz

Pobór mocy

Maksymalnie: 15W (220V/50Hz)

Wymiary (S x G x W)

440*180*44 mm (17,3*7,1*1,7 cali)

Montaż

Do montażu w szafie

Maks. zużycie energii

15W (220V/50Hz)

Ilość generowanego ciepła

51,18 BTU/h

WYDAJNOŚĆ

Stosy

Wirtualne stosy (do 32 urządzeń)

Przepustowość

12,8 Gb/s

Szybkość przekierowań pakietów

9,5 Mp/s

Tablica adresów MAC

8k

Ramki jumbo

2048B

FUNKCJE OPROGRAMOWANIA

Funkcja Quality of Service

Priorytetowanie ruchu CoS/ToS/DSCP w oparciu o standard IEEE 802.1p 
4 kolejki

Cechy przełącznika warstwy 2

IGMP Snooping V1/V2/V3 
802.3ad LACP 
STP/RSTP/MSTP 
Filtrowanie/ochrona BPDU 
Port Mirroring 
Kontrola przepływu 802.3x

Sieci VLAN

Do 4096 VLAN (4096 identyfikatorów VLAN) 
Port/ Tag/Protocol/Private VLAN 
GVRP 
VLAN VPN (QinQ)

Listy kontroli dostępu

Filtrowanie/przekierowywanie pakietów 
Ograniczona czasowo

Bezpieczeństwo transmisji

Wiązanie IP-MAC-Port-VID 
Uwierzytelnianie oparte o standard IEEE 802.1X (Radius): w zależności od portu, adresu MAC, przypisania do sieci VLAN, priorytetu QoS 
Wsparcie urządzeń 
Ochrona przed atakami DoS 
Dynamiczna ochrona przed atakami ARP (DAI) 
SSH v1/v2 
SSL v1.5/v2 
Zabezpieczenia portów 
Broadcast Storm Control 
Guest VLAN 
IP Source Guard

IPv6

Podwójny stos IPv4/IPv6 
MLD Snooping 
IPv6 ND 
Wykrywanie MTU 
ICMPv6 
TCPv6/UDPv6

Zastosowania IPv6

Klient DHCPv6 
Ping6 
Tracert6 
Telnet(v6) 
IPv6 SNMP 
IPv6 SSH 
IPv6 SSL 
Http/Https 
IPv6 TFTP

Zarządzanie

Diagnostyka: test VCT 
DDM 
sFlow 
SNMP v1/v2c/v3 
RMON (grupy 1, 2, 3, 9) 
Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI 
Synchronizacja czasu SNTP 
Aktualizacja firmware: poprzez protokół TFTP oraz przeglądarkę internetową 
Klient DGCO i BOOTP 
Logi systemu, publiczne biblioteki MIB

INNE

Certyfikaty

CE, FCC, RoHS

Zawartość opakowania

Przełącznik 
Kabel zasilający 
Instrukcja szybkiej instalacji 
Płyta CD 
Elementy montażowe 
Gumowe podstawki

Wymagania systemowe

Microsoft® Windows® XP, Vista™, 7, 8, 10, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.

Środowisko pracy

Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉); 
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) 
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca 
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

T2500-28TC
Towar
23 (23%)
szt.
Sieci
Witryna stworzona na platformie