Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Przełącznik TP-Link T2600G-28TS

Towar dostępny w 48h

Cena brutto: 660,00

Cena netto: 536,59 zł

Charakterystyka:

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 24 porty Gb, 4 sloty SFP

T2600G-28TS (TL-SG3424)

  • Gigabitowe połączenia na wszystkich portach zapewniają duże prędkości transmisji danych

  • Funkcja routingu statycznego warstwy 2+ pozwala na zwiększenie wydajności sieci

  • Funkcje zabezpieczające ruch sieciowy: wiązanie adresów IP-MAC-Port-VID, listy ACL, Port Security, ochrona przed atakami DoS, Storm Control, DHCP Snooping, uwierzytelnianie 802.1X oraz Radius

  • QoS L2/L3/L4 oraz obsługa protokołu IGMP zapewniają płynną transmisję dźwięku i przekaz wideo

  • Obsługa IPv6 z możliwością podwójnego stosu IPv4/IPv6, MLD snooping

  • Obsługa standardów SNMP, RMON oraz logowanie poprzez przeglądarkę internetową bądź linię poleceń zapewniają wydajne zarządzanie przełącznikiem


Cechy sprzętu

Standardy i protokoły

IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, 
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, 
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p, IEEE 802.3az

Porty

24 porty RJ45 10/100/1000Mb/s 
Automatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX) 
4 porty SFP 1000Mb/s 
1 port konsoli RJ45 
1 port konsoli Micro-USB

Okablowanie sieciowe

10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m) 
100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e lub wyższy 
do 100m 
1000BASE-X: MMF, SMF

Bezwentylatorowy

Tak

Zasilanie

100~240VAC, 50/60Hz

Pobór mocy

Maksymalnie: 19,15W (220V/50Hz)

Wymiary (S x G x W)

440*220*44 mm (17,32*8,7*1,73 cali)

Montaż

Do montażu w szafie

Maks. zużycie energii

15.33W (220V/50Hz)

Ilość generowanego ciepła

52.30 BTU/h

WYDAJNOŚĆ

Przepustowość

56Gb/s

Szybkość przekierowań pakietów

41,67Mp/s

Tablica adresów MAC

16k

Ramki jumbo

9216 Bajtów

FUNKCJE OPROGRAMOWANIA

Funkcja Quality of Service

Priorytetowanie ruchu CoS/DSCP w oparciu o standard IEEE 802.1p 
8 kolejek 
Ustalenie kolejki priorytetów: SP, WRR, SP+WRR 
Limitowanie transmisji w zależności od portu, przepływu danych 
Voice VLAN

Funkcje L2 i L2+

Statyczny routing 
DHCP Relay 
IGMP Snooping V1/V2/V3 
Obsługa protokołu LACP (zgodnie ze standardem 802.3ad (do 14 grup, maksymalnie 8 portów na grupę) 
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP 
Filtrowanie/ochrona BPDU 
TC/Root Protect 
Wykrywanie pętli zwrotnych 
Kontrola przepływu danych (802.3x) 
L2PT

Sieci VLAN

Wsparcie standardu IEEE802.1Q, do 4096 VLAN oraz 4096 identyfikatorów VLAN 
Port/MAC/Protocol/Private VLAN 
GARP/GVRP

Listy kontroli dostępu

Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC L2 ~ L4 
Adres IP, porty TCP/UDP, 802.1p, DSCP, protokół i VLAN ID 
Ograniczona czasowo

Bezpieczeństwo transmisji

Wiązanie IP-MAC-Port-VID 
AAA* 
Uwierzytelnianie oparte o standard IEEE 802.1X, Radius 
Ochrona przed atakami DoS 
Dynamiczna ochrona przed atakami ARP (DAI) 
SSH v1/v2 
SSL v2/v3/TLSv1 
Zabezpieczenia portów 
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control

IPv6

Podwójny stos IPv4/IPv6 
MLD Snooping 
IPv6 ND 
Wykrywanie MTU 
ICMPv6 
TCPv6/UDPv6 
Lista kontroli dostępu IPv6* 
DHCPv6 Snooping* 
Interfejs IPv6*

Zastosowania IPv6

Klient DHCPv6 
Ping6 
Tracert6 
Telnet(v6) 
IPv6 SNMP 
IPv6 SSH 
IPv6 SSL 
Http/Https 
IPv6 TFTP 
Lista kontroli dostępu IPv6* 
Interfejs IPv6* 
Routing IPv6* 
Przekaźnik DHCPv6* 
DHCPv6 Snooping*

Zarządzanie

Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI 
SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK 
RMON (grupy 1, 2, 3, 9) 
sFlow* 
PPPoE Circuit ID* 
DHCP Relay* 
DHCP Server* 
Klient DHCP/BOOTP, DHCP Snooping, DHCP Option82 
Monitorowanie CPU 
Port Mirroring 
Synchronizacja czasu SNTP 
Aktualizacja firmware: poprzez protokół TFTP oraz przeglądarkę internetową 
Diagnostyka: test VCT 
Logi systemu, publiczne biblioteki MIB 
Odzyskiwanie hasła* 


*Funkcja ta będzie dostępna po pobraniu najnowszej wersji firmware'u.

INNE

Certyfikaty

CE, FCC, RoHS

Zawartość opakowania

Przełącznik; 
Kabel zasilający; 
Instrukcja szybkiej instalacji; 
Płyta CD; 
Elementy montażowe (do mocowania w stelażach rack); 
Gumowe podstawki

Wymagania systemowe

Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.

Środowisko pracy

Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉); 
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) 
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca 
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

T2600G-28TS
Towar
23 (23%)
szt.
Sieci
Witryna stworzona na platformie